KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15328035
nr 1532 8035
Birgitta Westberg
(f. 1941), Sverige
Etsning, Birgitta Westberg (f. 1941), Sverige, tillskriven. Signerad. Bildmått: 54x31 cm, yttermått inklusive ram: 71x46 cm
Birgitta Westberg, svensk bildkonstnär född 1941 i Målerås, Småland.
Utrop:
300 kr
måndag 3 april 2023
kl 18:28:15
Birgitta Westberg
Läs mer om Birgitta Westberg